Kamera Sistemleri

Siz, aileniz ve sevdiklerinizin güvenliği için, size en uygun elektronik güvenlik sistemlerini sizler için araştırıyoruz.

Alarm Sistemleri

Siz, aileniz ve sevdiklerinizin güvenliği için, size en uygun elektronik güvenlik sistemlerini sizler için araştırıyoruz..

Santral Sistemleri

Türkiye’de 150 ve Dünya’da 40’dan fazla ülkede Türkiyeyi temsil eden %100 Türk yapımı telefon santrallerinin, Antalya bayiisiyiz.

XRay Sistemleri

services-2
XRay cihazı; Paket, bavul, çanta ve bunlar gibi tüm kargoların içini tarayıp tehlike oluşturabilecek, silah, bıçak, sıvı ve katı patlayıcı başta olmak üzere metalden yapılmış tüm kesici ve delici nesnelerin tespit edilmesini sağlar.

Network Sistemleri

services-3
Sizlerin ihtiyaçalarına en uygun kablolu ve kablosuz network çözümlerini, sizler için araştırıyoruz. Teknolojiye hiç bu kadar yakın olmamıştınız.

Geçiş Sistemleri

services-2
Uzun yıllar kullanıma uygun, dayanıklı ve yüksek kalite standartlarda üretim yaparak müşterilerimize esnek çözümler sunuyoruz.

Yazılım Çözümleri

services-4
Şirketiniz için kayıtlarınızı tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Başka ERP almadan önce bir kere daha düşünün.

Bilgisayar Sistemleri

services-5
Notebook ve masaüstü cihazlarınızın sorunlarını tespit edip, sorunlar hakkında sizleri detaylı şekilde bilgilendiriyoruz.

Yangın Alarm Sistemleri

services-1
Doğru yangından korunma çözümünü seçmek, tesisinizin uygun şekilde korunmasını sağlamak için çok önemlidir.

Desteğini Verdiğimiz Markalar

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Kurulum yaptırmak yada hizmetini almak istediğiniz sistemle ilgili olarak her türlü sorunuzu bize iletmekten çekinmeyin.

Ücretsiz Teklif Alın!